Partager
sauvegarder Saved
Dates de réservation et invités
Annulation offerte en 2023
Cette propriété autorise l’annulation offerte
  • Valable pour les séjours dans tous les pays jusqu'à 31 décembre 2023
  • Réservez avant le 30 septembre 2023.
  • Les voyageurs peuvent annuler gratuitement jusqu’à 43 jours avant la date d’arrivée.

Facilités

Rez-de-chaussée
Salle de séjour
TV (chaînes de télévision internationales, écran plat), Cheminée
Cuisine
Table (6 personnes), Plaque de cuisson (électrique, 4 foyers), Cafetière/percolateur (filtre, pads), Four/micro-onde combinés, Lave-vaisselle, Combinaison réfrigérateur/congélateur, Sèche-linge, Lave-linge
WC
Au 1er étage
2x Chambre
Lit double (couverture 2 personnes, laine, 140 x 190 cm)
Salle de bains
Baignoire, Lavabo
WC
2x Lit pliant simple
Général
Lit parapluie
Chauffage (électrique)
Terrasse
Jardin
Barbecue (charbon de bois)
Chaises longues
Parasol
Piscine (ouvert de Mai jusqu'à (inclus) Oct, privé, 9 x 5 m.)
Chaise haute
Disponibilité
Chargement du Calendrier
Lieux célèbres à proximité
Cliquez ici pour voir les lieux à proximité
Centre (Tournon-d'Agenais) 4 km
Centre 4 km
Epicerie (Boulangerie) 4 km
Centre (Tournon-d'Agenais)
4 km
Centre
4 km
Epicerie (Boulangerie)
4 km
Epicerie
4 km
Restaurants
4 km
Banque
4 km
Foret
10 km
Equitation
10 km
Sports nautiques
10 km
Parcours de golf
50 km
Règlement intérieur

Notes et avis

4.4
Incroyable
34 évaluations voir toutes les photos
|
Recommandée par les voyageurs
Mr. Goot
5 /5
Séjourné 1 semaine 2 jours il y a 7 mois

NL: Ben je opzoek naar een heerlijke plek om helemaal tot rust te komen, te genieten van de prachtige natuur, een heerlijke cottage met grote tuin en prive zwembad. Prachtige dorpjes in de omgeving, heerlijke wijn boeren en verukkelijk eten dan is dit de plek waar je moet zijn. Wij kwamen de plek toevalig tegen op Belvilla en hadden gelijk dit ziet er heerlijk uit. En toen wer eenmaal aabnkwamen voor onze 10 daagse vakantie was het de plek nog mooier dan we al verwachte. Alles was top aan deze plek en ook het bed in de "master bedroom" slaap heerlijk.....ook niet oinbelangrijk wil je helemaal tot rust komen. De plek is heerlijk prive en de rust verademend. De plek is ook heel goed gelegen om de wijde omgeving te ontdekken en ligt bijna precies in het midden van de lijn Bordeaux/Toulouse. Dus als je daar een dagje heen wilt is ook heel goed aan te rijden. Wij persoonlijk zijn helemaal verliefd op deze plek geworden en als je een heerlijke rustige vakantie wilt hebben dan kan ik je deze plek van harte aanraden. ENG: Are you looking for a wonderful place to completely relax, enjoy the beautiful nature, a lovely cottage with a large garden and private pool. Beautiful villages in the area, delicious wine farmers and delicious food then this is the place to be. We came across the place by chance on Belvilla and were immediately this looks wonderful. And when we finally arrived for our 10 day holiday the place was even more beautiful than we expected. Everything was great about this place and also the bed in the "master bedroom" sleeps wonderfully.....also not unimportant if you want to completely relax. The place is wonderfully private and the peace and quiet is refreshing. The place is also very well located to discover the wide area and is almost exactly in the middle of the Bordeaux / Toulouse line. So if you want to go there for a day it is also very easy to drive to. We personally have completely fallen in love with this place and if you want to have a wonderful quiet holiday then I can heartily recommend this place.

Mr. Deziron
4.2 /5
Séjourné 1 semaine il y a 2 ans

Het huis is heel rustig gelegen en fantastisch goed uitgerust. Bérengère zorgt voor een hartelijke ontvangst en zorgt ervoor dat gasten niks te kort komen. Het plafond van de grote slaapkamer heeft een likje verf nodig en het zwembad mag wat beter worden aangelegd (bv met tegels of hout). Maar verder wel echt aan te bevelen.

Fam. Tome
5 /5
Séjourné 1 semaine il y a 3 ans

Wij hebben hier een heerlijke tijd (mogen) hebben. Althans zo voelde het. Echt onze verwachtingen overtroffen met een dikke tien!! De mooie omgeving van het huis, de rust en het mooie chateau ernaast. Alle gemakken zijn voorzien. Een heerlijk privé zwembad met een uitzicht om van te dromen. Mooie slaapkamers en een fijne mooie badkamer. De gastvrouw maakt het geheel echt helemaal af! Ontvangst was zo hartelijk en alles heerlijk schoon. Bij deze ook nogmaals bedankt Forget!! We Will never forget you😉 Liefst hou je zo een parel voor jezelf maar we kunnen (helaas) niet het hele jaar boeken. Dus voor diegene die volgen. Geniet ook met een dikke tien van dit prachtige maison en de super lieve en hartelijke gastvrouw Wij komen hier zeker nog eens terug!

Fam. Pinoy
3.6 /5
Séjourné 2 semaines il y a 3 ans

Top locatie voor mensen die rust zoeken. Netheid sanitair was goed. Algemene netheid was minder.

Fam. Spillemaeckers
4.4 /5
Séjourné 2 semaines il y a 3 ans

Zeer rustig, prachtig kader, naast kasteel. Een typisch huis met een ziel erin. Met van die dikke isolerende muren. Zeer vriendelijke ontvangst. Binnen prima. De buitentafel en -stoelen zijn wel aan vervanging toe. Ook de parasols zijn versleten en het kunstgras naast het zwembad is slordig.

Fam. Nikolova
5 /5
Séjourné 1 semaine 4 jours il y a 4 ans

Het verblijfplaats was nog mooier dan op de foto's. Een zeer aangename gastvrouw. Een warm ontvangst gehad, we voelde ons meteen thuis. Een perfecte plaatst om te ontspannen. Hond vriendelijk. Winkels en restaurants in de buurt. Een echte aanrader!!! We gaan zeker terug.

Mr. Vleeshouwers
4 /5
Séjourné 1 semaine il y a 5 ans

Super rustige omgeving.

Mr. Top
5 /5
Séjourné 4 jours il y a 6 ans

Zeer vriendelijke gastvrouw & mooie locatie

Mr. Louwerens
4.6 /5
Séjourné 2 semaines il y a 6 ans

We hebben ons zelden zo welkom gevoeld mede door onze gastvrouw Berangere, wat een topper. Het huis was geweldig en voorzien van alle gemakken, een grote woonkeuken met alle apparatuur, een gezellige woonkamer met open haard en heerlijke relax stoelen, ruime slaapkamers met goede bedden en alles met een uiterst charmant frans sausje erover. De prachtige omgeving, het schitterende uitzicht en uiteraard het eigen zwembad maakten het helemaal af. En dan hebben het nog niet eens gehad over de heerlijke zelf gemaakte jam en de rondleiding in het schitterende naastgelegen kasteel. Uit alles blijkt dat het kasteel en het gastenhuis waar wij mochten verblijven met heel veel liefde voor de geschiedenis en oog voor detail wordt beheerd en bewoond. En vergeet ook de superleuke maar vooral heerlijke marche gourmande niet in het nabij gelegen schitterende plaatsje Tournon d'agenais. Een verblijf hier is precies zoals je mag verwachten in het prachtige landelijke charmante franse platteland, je t'aime !

Fam. Banchereau
4.2 /5
Séjourné 1 semaine il y a 7 ans

Joli gîte et accueil très chaleureux. Bérangère était aux petits soins pour nous. Nous avons passé un excellent séjour au calme, dans un site magnifique.

Mr. Baeyens
... /5
Séjourné 2 semaines il y a 9 ans

Wij opteerden voor dit verblijf voor de rust en kalmte en hieraan werd zeker voldaan...het huisje lag in een kasteeldomein...de tuin rondom alsook het groen rondom het zwembad waren jammer genoeg minder goed onderhouden. De toegankelijkheid naar het zwembad was ook niet optimaal (vooraan moeilijke trap, achteraan zeer moeilijk te nemen helling). Dit heeft ons niet belet een schitterende vakantie te hebben.

Des questions ? Vous souhaitez plusieurs logements?
Des questions?
Nous sommes disponibles pour discuter ! Temps d’attente inférieur à 1 minute.