Partager
sauvegarder Saved
Dates de réservation et invités
Annulation offerte en 2023
Cette propriété autorise l’annulation offerte
  • Valable pour les séjours dans tous les pays jusqu'à 31 décembre 2023
  • Réservez avant le 30 septembre 2023.
  • Les voyageurs peuvent annuler gratuitement jusqu’à 43 jours avant la date d’arrivée.

Facilités

Rez-de-chaussée
Hall d'entrée
WC
Salle de séjour
TV (satellite), Radio
Cuisine ouverte
Micro ondes, Lave-vaisselle, Combinaison réfrigérateur/congélateur
Au 1er étage
2x Chambre
Lit double ou 2 x lit simple
Salle de bains
Baignoire-douche, Lavabo
Palier
Général
Lave-linge
Portes-fenêtres
Chauffage (central)
Terrasse
Jardin
Mobilier de jardin
Parking
Piscine (partagé avec d'autres clients)
Disponibilité
Chargement du Calendrier
Lieux célèbres à proximité
Cliquez ici pour voir les lieux à proximité
Foret 1000 m
Centre 2 km
Epicerie 2 km
Foret
1000 m
Centre
2 km
Epicerie
2 km
Restaurants
2 km
Office du tourisme
10 km
Mer
35 km
Sortie
40 km
Règlement intérieur

Notes et avis

4.3
Incroyable
23 évaluations voir toutes les photos
|
Recommandée par les voyageurs
Mme. Smets
4.2 /5
Séjourné 1 semaine il y a 6 ans

zeer goed ontvangen, duidelijke uitleg zeer vriendelijke en behulpzame uitbaters

Mr. Vos
4 /5
Séjourné 1 semaine il y a 6 ans

Goed ontvangen. Mooie omgeving, lekkere keuken...

Mme. Douben
3.9 /5
Séjourné 2 semaines il y a 7 ans

Mooi, rustig vakantiepark met erg vriendelijke Nederlandse beheerders. Huisje prima, met eigen tuin en wasmachine dichtbij het zwembad. Een keer per week knutselmiddag voor de kids en een andere keer per week bbq en disco zwemmen. De Gorge du Verdon is prachtig, hiereen elektrisch bootje huren en aanmeren op je privé strand. Boottoch St. Maxim - St. Tropez ook erg mooi.

Mr. Goossens
4 /5
Séjourné 1 semaine il y a 8 ans

Aankomst en ontvangst waren prima. Accommodatie ook goed en voorzien van alle gemakken en voorzieningen. De omgeving is mooi maar wel voor een rustige vakantie. Jammer dat alle voorzieningen uit het hoogseizoen, alhoewel begrijpelijk, niet meer aanwezig waren. Klachten worden door de aardige beheerders prima en snel opgelost.

Mr. Beckers
4.5 /5
Séjourné 1 semaine il y a 9 ans

Prettig huis, voorzien van alle gemakken in prachtige omgeving.

Mr. Brands
4.6 /5
Séjourné 1 semaine il y a 9 ans

Heerlijke accommodatie op vriendelijk park. Zeer vriendelijke ontvangst door gastvrouw. De locatie ligt zeer gunstig en is prima om de omgeving te verkennen.

Mr. Baetens
... /5
Séjourné 1 semaine 3 jours il y a 9 ans

Aangenaam ontvangst met veel uitleg over de omgeving.

Mr. Boneveld
... /5
Séjourné 5 jours il y a 9 ans

Prachtige omgeving met een mooie klim naar een grot waarin een kerk gemaakt was. Erg indrukwekkend. aangezien het weer wat tegenviel (daar kan niemand natuurlijk wat aan doen) hebben we niet kunnen genieten van de mooie tuin.

Mme. Leprovost
... /5
Séjourné 2 semaines il y a 10 ans

tres beau cadre calme et reposant au milieu de la sainte baume, voiture indispensable

Mr. Brands
... /5
Séjourné 1 semaine il y a 11 ans

Direct bij aankomst voelden wij ons al thuis, vanwege de zeer vriendelijke ontvangst. Het park is heerlijk rustig en je hebt veel privacy. De broodjesservice is geweldig, veel keuze en voor elk wat wils. Wij hebben een heel fijn verblijf hier gehad.

Mr. Slot
... /5
Séjourné 1 semaine il y a 11 ans

Wij hebben een geweldige vakantie gehad! Het huis was erg mooi, gezellig en compleet ingericht, we voelden ons er direct thuis. De tuin was ook geweldig en was helemaal afgeschermd van de buren dichtbij de achterpui een zithoek en in het midden van de tuin en achterin ligstoelen. De kussens voor de diverse stoelen lagen in de bergkast.Lof ook voor de schoonmakers, want het huis was om door een ringetje te halen, wat heel erg fijn was. Het park is rustig. Veel mogelijkheden op acceptabele afstanden om bezoeken te brengen aan diverse plaatsen, lavendelvelden etc.

Des questions ? Vous souhaitez plusieurs logements?
Des questions?
Nous sommes disponibles pour discuter ! Temps d’attente inférieur à 1 minute.