Partager
sauvegarder Saved
Dates de réservation et invités

Facilités

Rez-de-chaussée
Salle de séjour
TV, Cheminée, Lecteur DVD, Radio, Lecteur CD
Salle à manger
Table
Cuisine ouverte
Plaque de cuisson (vitrocéramique), Four, Micro ondes, Lave-vaisselle, Combinaison réfrigérateur/congélateur
Chauffage
Climatisation
Barrière d'escalier
Au 1er étage
Chambre avec salle de bains
Lit double petite taille, Radio, Hammam, Douche a jets, Lavabo, WC, Chauffage, Climatisation, Lit d'enfant
Chambre avec salle de bains
Lit double ou 2 x lit simple, Radio, Bain à bulles, Lavabo, WC, Chauffage, Climatisation
Chambre avec salle de bains
2x Lit simple, Radio, Bain à bulles, Lavabo, WC, Chauffage, Climatisation
Chambre avec salle de bains
Lit double petite taille, Radio, Bain à bulles, Lavabo, WC, Chauffage, Climatisation, Lit d'enfant
Sous-sol
Salle de bains
Baignoire où douche, Lavabo, WC
Réserve
Sèche-linge, Lave-linge
Garage
Tennis de table/ping-pong
Général
Douche (extérieur)
Cour
Terrasse
Mobilier de jardin
Barbecue
Piscine (privé, 8 x 3 m.)
Terrain de pétanque
Chaise haute
Disponibilité
Chargement du Calendrier
Lieux célèbres à proximité
Cliquez ici pour voir les lieux à proximité
Centre 0 m
Epicerie 0 m
Restaurants 0 m
Centre
0 m
Epicerie
0 m
Restaurants
0 m
Transport commun
0 m
Piscine commune
0 m
Office du tourisme
0 m
Foret
1000 m
Autoroute
75 km
Aeroport
130 km
Règlement intérieur

Notes et avis

4.5
Incroyable
6 évaluations voir toutes les photos
|
Recommandée par les voyageurs
Mr. Van Acker
4.7 /5
Séjourné 1 semaine il y a 7 ans

Het was allemaal heel goed juist jammer dat de dichtste winkel 1u15 rijden was . Maar anders was het super 👌🏼👌🏼👌🏼

Mr. Curiel
... /5
Séjourné 1 semaine il y a 9 ans

Met twee gezinnen, totaal van 8 personen in dit geweldige huis gelogeerd. Vier slaapkamers met ensuite badkamers/wc zodat niemand mekaar in de weg zit. Meer dan voldoende ruimte binnen en airconditioning door het hele huis, voor als het te warm word. Mooie ruime zwembad, die om de dag wordt schoongemaakt. Pingpong tafel, dartboard en petanque baan. Ruimte om auto's binnen de muren te parkeren zodat die niet aan de straat hoeven te staan. Hele vriendelijke beheerders (het echtpaar, Isidro en Iluminada) en hij is tevens de plaatstelijke arts, dus in geval van nood is dat ook makkelijk. We hebben onwijs genoten van het huis en ook van de omgeving en ik kan het iedereen aanbevelen!!

Mr. Raeymaeckers
... /5
Séjourné 1 semaine il y a 10 ans

Prettige vacantiedagen voor allemaal

Mr. Van Heeswijck
... /5
Séjourné 5 jours il y a 10 ans

Gewoonweg fantastisch, iedere kamer zijn eigen badkamer, een eigen binnenplaats met garage en BBQ. Ruime keuken 2 verschillende zithoeken, mooi uitzicht in een rustig dorpje. Een aanrader voor iedereen die tot rust wil komen, mooie wandelingen wil maken of mooie auto/motortochten. Marléne, Peter, René en Twan.

Mme. Van Der Horst
... /5
Séjourné 2 semaines il y a 10 ans

Een zeer ruim en comfortabel huis met heerlijk zwembad en van alle gemakken voorzien. Er was zelfs een levensmiddelenvoorraad. De eigenaar en de contactpersoon waren ook zeer vriendelijk en behulpzaam dus het is een ideale plek om tot rust te komen en te genieten van het stralende weer. Enige minpuntje was dat je ver moest rijden voor een grote supermarkt of een bezienswaardigheid (1.5 -2.5 uur). Zeer geschikt voor grote families of meerdere koppels aangezien alle 4 de slaapkamers een eigen airco en badkamer hebben en er 2 zitkamers en een speelkamer zijn (tafeltennis, darten).

Mme. Van Opstal
... /5
Séjourné 1 semaine 4 jours il y a 10 ans

Wat hadden we een leuke vakantie! Toch een paar minpunten ,voor ons persoonlijk,maar wss hadden we ons teweinig ingelicht over de omgeving. Over het huisje valt niets te zeggen,echt super ,mooi,alles was aanwezig voor een fijne vakantie.Fantastisch zwembad voor de kinderen.In het huisje was alles aanwezig.Het wasook BB formule.De eigenares hadvanalles voorzien ,van melk tot spek ,tot koekjes en ontbijdgranen,koffie,noem maar op.Na 12 dagen was alles nog niet op,dat zegt genoeg. Maar!We zaten in een dorp waar niks te zien was ,doodse stilte,er wordt alleen maar spaans gesproken ,zo goed als geen engels. De restaurants waren niet aantrekkelijk.De 2 bars wel heel vriendelijk. Een piep klein kruidenierswinkeltje,waar je het hoogst nodige kon krijgen en een apotheek. Dus voor een serieuse supermarkt moest je toch al gauw 1.5 uur uittrekken om er met de wagen door de bergen naartoe te rijden. Toledo ,een zeer mooie historische stad ,de moeite om naartoe te rijden,toch wel 1.5 uur rijden naar daar ,maar de moeite. De eigenaars zijn fantastische mensen,die voor u klaar staan en alles laten vallen om u te helpen. Vooral een fantastische plek voor wandelaars en natuurliefhebbers,maar wehebben zeker een heel leuke reis gehad met de 3 kinderen.

Des questions ? Vous souhaitez plusieurs logements?
Des questions?
Nous sommes disponibles pour discuter ! Temps d’attente inférieur à 1 minute.